Wyszukiwarka

Środki na pędraki

 • środki na pędraki
  środki na pędraki

Środki na pędraki w glebie i na roślinach.

 • Dursban 1 litr

  dursban-1-litr.jpg

  DURSBAN 480 EC 1 litr w postaci koncentratu do sporządzania emulsji wodnej. Środek zakazany do stosowania na terenie Unii Europejskiej. Zakaz nie dotyczy wielu innych krajów Europy poza Unią i Schengen. Płatność tylko przelew bankowy.

  Cena:245.00
 • Dursban oprysk na pędraki

  dursban.jpg

  Dursban oprysk na pędraki chrabąszcze larwy w trawnikach uprawach. Opakowanie 5 l. Środek zakazany do stosowania na terenie Unii Europejskiej. Zakaz nie dotyczy wielu innych krajów Europy poza Unią i Schengen. Płatność tylko przelew bankowy.

  Cena:700.00
 • Oprysk na chrabąszcze

  oprysk-na-chrabaszcze.jpg

  Oprysk na chrabąszcze i larwy w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej, o działaniu kontaktowym, żołądkowym i gazowym. Opakowanie 5 litrów. Środek zakazany do stosowania na terenie Unii Europejskiej. Zakaz nie dotyczy wielu innych krajów Europy poza Unią i Schengen. Płatność tylko przelew bankowy. 

  Cena:700.00
 • Oprysk na larwy

  oprysk na larwy

  Oprysk na larwy pędraki w trawnikach. Opakowanie 5l. Wycofany z możliwości stosowania na terenie UE. Sprzedaż do krajów dopuszczających jego stosowanie. Płatność tylko przelew bankowy.

  Cena:700.00
 • Oprysk na pędraki

  pyrifos_dursban.jpg

  Oprysk na pędraki opuchlaki chrabąszcze larwy. Opakowanie 5 l. Środek zakazany do stosowania na terenie Unii Europejskiej. Zakaz nie dotyczy wielu innych krajów Europy poza Unią i Schengen. Płatność tylko przelew bankowy.

  Cena:700.00
 • Pyrifos

  pyrifos-1.jpg

  Środek Pyrifos 480 EC 1l jest produktem przeznaczonym do walki z pędrakami, drutowcami I ćmami bukszpanowymi. Opakowanie 1 litr koncentratu. Działa jak dursban. Wycofany z możliwości stosowania na terenie UE. Sprzedaż do krajów dopuszczających jego stosowanie. Płatność tylko przelew bankowy.

  Cena:245.00
 • Pyrifos jak dursban

  Pyrifos

  Pyrifos 480 EC 5l litrów Dursban. Wycofany z możliwości stosowania na terenie UE. Sprzedaż do krajów dopuszczających jego stosowanie. Płatność tylko przelew bankowy.

  Cena:700.00
 • Pyrifos na pędraki

  pyrifos

  Pyrifos 5 l bańka na larwy inaczej dursban. Wycofany z możliwości stosowania na terenie UE. Sprzedaż do krajów dopuszczających jego stosowanie. Płatność tylko przelew z góry.

  Cena:700.00